Menu

...

Na blogu będę znajdować się głównie rzeczy o tematyce depresyjnej,więc na samym wstępie zaznaczam, że jeśli uważasz takie treści za nie odpowiednie dla siebie nie czytaj ich.

Dlaczego założyłam bloga.?

samobojczynixcxc

Cześć. 

Jak książki piszą powinnam była się wam przestawić, ale.. Niestety nie chcę ujawniać moich danych osobowych, chodzi głównie o imię o wiek itp. Mam nadzieję, że to rozumiecie. 

Wpis jest zatytuawany 'dlaczego założyłam bloga.?' i dlaczego o takiej tematyce.? Bloga założyłam przed chwilą czyli 21.03.2018 godzina 21.30.. Co mnie do tego skłoniło.? Szczerze nie mam pojęcia. Być może głównym powodem jest to, że strasznie dużo myśli ukrywam w sobie, nie oglądają one światła dziennego,bo nie mogą. Przez co mój stan psychiczny z dnia na dzień zaczyna się pogarszać,a pomyślałam, że jeśli założę bloga i będę te wszystkie myśli pisała tutaj to być może będę czuła się lepiej. Ten blog jest blogiem osobistym, wiąże się to z tym, że na pewno będą się pojawiały jakieś historie czy też zdarzenia z mojego życia prywatnego.. Miałam kiedyś bloga, ale zapomniałam hasła i nie wracałam już do pisania ich. Ale dzisiaj coś mnie natkneło i proszę jestem tutaj. Mam nadzieję, że znajdzie się tu chociaż jedna osoba, która będzie to czytała.. Dobrej nocy wam życzę! ��

© ...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci